Hloubkové masáže

V případě, že máte rádi intensivnější masáže, můžeme Vám nabídnout i masáže hloubkové, které na rozdíl od klasických sportovních masáží působí i do hlubokých vrstev Vašeho svalstva a tím jej více uvolní. Nejedná se pouze o masáž větší silou, ale používají se zde speciální hmaty, pomocí kterých je tohoto efektu dosaženo. Nepoužívají se zde zdlouhavé krouživé pohyby, ale ihned účinné a přímočaré hmaty, které intenzivně působí na konkrétní sval a uvolní ho. Tato masáž by neměla být zdlouhavá, ale intensivní s jasným účinkem. Partie, které zle touto masáží rozmasírovat jsou shodné, jako u klasické masáže sportovní.

Jakým způsobem tato masáž probíhá?

Masáž probíhá tak, že ležíte na masérském lehátku, jako u klasické masáže, ovšem masér, či masérka si Vás častěji vhodně polohuje podle svalových partií, které se právě masírují. Je to způsobeno tím, že se jedná o jinou techniku masáže, při které je třeba se dostat i do hlubších vrstev tkání.

Kdy je tako masáž vhodná?

Tuto masáž doporučujeme naplánovat ideálně na Váš netréninkový den, tedy kdy máte volno, případně alespoň po tréninku. Po této masáži se můžete cítit unavení, podobně, jako kdybyste cvičili.